Högtalare från DLS, modell RCW12.D2, del av baspaket med GAS MAX A2-2500.1DL.
Förstärkare i svart design med GAS MAX A2-2500.1DL märkning.
2-pack DLS RCW12.D2 i låda med GAS MAX A2-2500.1DL, baspaket
Dubbla högtalartunnlar i svart, designade för dämpning och ljudkvalitet.
Högtalaranslutningar i en låda för DLS-produkter.
Produktbeskrivning av en ljudabsorberande panel i svart och grått.
Baspaket med 2st välspelande och kraftiga 12" basar i kombination med monoblocket GAS MAX A2-2500.1DL!
Kampanj
Paketlösning
Beskrivning
  • 600W RMS / 1200 MAX
  • 2x2 Ohm
  • Aluminium-kon
  • Dubbelstackad 52oz-ferritmagnet
  • 88 dB känslighet
  • Frekvensomfång: 20-500 Hz
  • Bjuder på svårslagen bas
  • Rejäla tryckterminaler
DLS har gjort det igen
Kvalitetsbas
GAS MAX A2-2500.1DL är ett strömstarkt monoblock som kan ge ut 2500W RMS i 1 Ohm och är särskilt framtaget för entusiaster! Här har GAS haft en vision om en serie slutsteg med noggrant utvalda komponenter som både låter grymt bra och kan ge ut rikligt med ström. Ett steg som gör sig utmärkt till både SPL- och SQ/SQL-ljudbyggen.
  • 2500W RMS i 1 Ohm
  • Klass D
  • Fantastiskt ljud
  • Bass remote ingår
  • MAX LINK-stöd, länka ihop två steg med varandra
  • Grymma inställningsmöjligheter
Ett försteg utan motstycke
Auto-Connect VE212PRB är en färdigbyggd 2x12" baslåda med mattsvart finish, särskilt framtagen för dig som vill tfå till ordentligt med bas i bilen. Lådan är extra förstärkt för att ge maximal stabilitet och optimera ljudtrycket. Lådan har två kammare med 58 liter vardera, avstämda i 45 Hz. Denna låda ger bra förutsättningar för att imponera på polarna eller skrämma livet på fotgängare!
  • Portad baslåda
  • 58 liter per kammare, perfekt för ett stort antal 12" element på marknaden
  • Förstärkt för extra stabilitet
  • Avstämning: 45 Hz
  • Mått: 918 x 400 x4 45/50 mm
  • Hålmått: 285 mm
  • Vikt: 34 kilo
Lådan är byggd med 19 mm MDF och slitsad port för minimalt blåsljud. Försänkta gavlar och en mellanvägg inuti lådan, dessutom med en extra dubbelbaffel för maximal stadga. Dubbla kammare på 58 liter vardera, med en avstämning på 45 Hz.
Läs mer Dölj
Kampanj
Paketlösning
Spara
Erbjudandet gäller t.o.m:
Exkl. moms
Antal:
Lägg i kundvagnen
Lägg i kundvagnen
Lagerstatus
Leveranstid Tillfälligt slut
Artnr: SETRCW12D2PKT11
Laddare ingår ej Laddare ingår ej
Laddare ingår! Laddare ingår!
  • (0) Recensioner
  • Betyg
    Ditt namn kommer att visas som avsändare.
    OBS. Tryck endast en gång (ditt omdöme sparas).
    Den här produkten har inga recensioner.
60 dagars öppet köp Snabba leveranser Fri Frakt över 2500kr* Fri Support Hämta i butik
  • Specifikationer
  • Tillverkare: Auto-Connect, DLS, GAS Audio Power
    Typ: Dubbel
    Högtalartyp: Med låda
    Storlek: 12 tum
  • Butikslager
    • Karlstad
    • Norrköping
    • Västerås
    • Örebro
    • Göteborg
    • Webblager
    • Jönköping
    • Trollhättan
    • Borlänge
    • Stockholm
  • Om varumärket
  • DLS
  • Du har nyligen tittat på
  • Strong Mesh Home Kit 2100, 2.4 GHz & 5 GHz