2-pack Hammer Tech Assault Class X ACX15V2D1
Dubbla 15-tums baselement med 4500 W RMS och robust design för tuffa tävlingsbyggen!
Kampanj
Paketlösning
Beskrivning
När du vill dominera basregistret och leverera brutalt tryck är Hammer Tech Assault Class ACX15V2D1 det perfekta valet. Med dubbla 15-tummare som tål galna 4500 W RMS och en konstruktion anpassad för tuffa tävlingsbyggen, får du ett baselement som håller stilen även under långvarig hårdspelning. Det här är basen för dig som vill ha kraft och kontroll utan kompromisser.
15-tums bas ur Assault Class
Hammer Tech Assault Class ACX15V2D1 är ett 15-tums baselement byggt för extrema effektnivåer och hård spelning under lång tid. Med 4500 W RMS-effekttålighet, 4" flat-wire aluminiumspole och massiv motorstruktur är det gjort för demobyggen och tävlingssystem där basen är huvudperson.
  • 15" baselement
  • 4500 W RMS
  • 4" flat-wire aluminiumtalspole
  • HT-optimerad motor med förbättrad kylning
  • Kevlar-fiberförstärkt opressad papperskon
  • SPL-spider-system
  • SPL-sydd surround
  • 10mm² direktkoppling
  • Massiv motorstruktur med kompakt höjd
Effekt och kontroll
Upphängning för hårt spelande
Hungriga Hammer Tech
Läs mer Dölj
Kampanj
Paketlösning
Spara
Erbjudandet gäller t.o.m:
Exkl. moms
Antal:
Lägg i kundvagnen
Lägg i kundvagnen
Lagerstatus
Leveranstid 1-4 arbetsdagar
Artnr: SETACX15V2D1X2
Laddare ingår ej Laddare ingår ej
Laddare ingår! Laddare ingår!
  • (0) Recensioner
  • Betyg
    Ditt namn kommer att visas som avsändare.
    OBS. Tryck endast en gång (ditt omdöme sparas).
    Den här produkten har inga recensioner.
60 dagars öppet köp Snabba leveranser Fri Frakt över 2500kr* Fri Support Hämta i butik
  • Specifikationer
  • Storlek: 15 tum
    Impedans: 2x1 Ohm