Alpine SWA-150KIT, förstärkare till Fiat Ducato 3 med SWC-D84S/D84DU
Ge din Fiat Ducato en välförtjänt uppgradering med Alpines modellanpassade ljudsystem!
Kampanj
Beskrivning
Alpine SWA-150KIT är en riktigt bra uppgradering till baslådan SWC-D84S för att öka basen och dynamiken. En kompakt förstärkare som levererar 150W och installeras busenkelt tack vare ett medföljande kablage.
  • 150W förstärkare till Alpine SWC-D84S
  • Integreras dolt i mittkonsolen
  • Modellanpassad med enkel installation i Fiat Ducato 3, Citroen Jumper 2 och Peugeot Boxer 2
  • Medföljande bass remote
Specifikationer:
Frekvensomfång: 20Hz - 125Hz
Effekt: 2x75 W (en talspole per kanal)