DS18 ION1200.1D, kompakt monoblock
Kompakt monoblock slutsteg med modern design och röd indikatorlampa.
Kompakt och strömstarkt monoblock från amerikanska DS18 som levererar 1200W i 1 Ohm.
Kampanj
Paketlösningar
GAS MAD B2-310V med DS18 ION1200.1D, baspaket
Passar min bil
JL Audio CP210-W0v3 baspaket med DS18 ION1200.1D
Passar min bil
Beskrivning
  • Kompakt monoblock
  • Effektiv nätdel (88% i 4 Ohm)
  • Stabilt i 1-4 Ohm
  • 1x1200W i 1 Ohm
  • Power-/Protect-/Clip-lampa
  • Bass remote medföljer
ION1200.1D
Den amerikanska ljudupplevelsen
Specifikationer
1x1200W @ 1 Ohm
1x800W @ 2 Ohm
1x400W @ 4 Ohm
Frekvensomfång: 10-20.000 Hz
Lågpassfilter: 15-1.000 Hz
Högpassfilter: 40-20.000 Hz
Läs mer Dölj
Kampanj
Spara
Lagerstatus
Leveranstid 1-4 arbetsdagar
Vi rekommenderar 
Auto-Connect OFC kabelkit, 21.6mm²
Köp
Info
Phoenix Gold ZRK20, 20mm2 100% koppar kabelkit
Köp
Info
Artnr: 803ION12001D
Laddare ingår ej Laddare ingår ej
Laddare ingår! Laddare ingår!
  • (0) Recensioner
  • Betyg
    Ditt namn kommer att visas som avsändare.
    OBS. Tryck endast en gång (ditt omdöme sparas).
    Den här produkten har inga recensioner.
60 dagars öppet köp Snabba leveranser Fri Frakt över 2500kr* Fri Support Hämta i butik
  • Specifikationer
    • Tillverkare: DS18
      Effekt (RMS): 1200 i 1 Ohm W
      Strömingångar: 20 mm²
      Dimensioner (BxHxD): 176 x 52 x 120 mm