DS18 PRO-HA202/BK, svart 2tums horn till driver
2-tums aluminiumhorn med smal 27° spridning och lång profil för riktat ljud i byggen!
Kampanj
Beskrivning
  • 2" bolt-on horn
  • 27° spridning för riktat ljud
  • Djup design för ökad räckvidd
  • Tillverkat i aluminium
  • Passar drivers med 2" hals
  • För större och mer kraftfulla installationer
  • Säljs styckvis
DS18 PRO-HA202/BK
Den amerikanska ljudupplevelsen
Specifikationer
Typ: 2" bolt-on horn
Spridning: 27°
Material: Aluminium
Färg: Svart
Halsdiameter: 2" / 50.8 mm
Nominell diameter: 8"
Ytterdiameter: 246 mm
Totalt djup: 286 mm
Monteringsdjup: 275 mm
Bultmönster (driver): 102 mm x 4
Bultmönster (montering): 218 mm x 4
Monteringshål: 202 mm
Läs mer Dölj
Lagerstatus
Leveranstid 1-4 arbetsdagar
Artnr: 803PROHA202BK
    • Tillverkare: DS18
      Högtalartyp: Horn till driver
      Storlek: 2 tum
      Yttermått: 246 mm