2-pack DS18 GEN-XX12.4DHE i portad baslåda
Dubbel 12-tums baspaket i portad låda som levererar djup och kraftfull bas för bilen.
Kampanj
Paketlösning
Beskrivning
Auto-Connect VE212PRB är en färdigbyggd 2x12" baslåda med mattsvart finish, särskilt framtagen för dig som vill tfå till ordentligt med bas i bilen. Lådan är extra förstärkt för att ge maximal stabilitet och optimera ljudtrycket. Lådan har två kammare med 58 liter vardera, avstämda i 45 Hz. Denna låda ger bra förutsättningar för att imponera på polarna eller skrämma livet på fotgängare!
  • Portad baslåda
  • 58 liter per kammare, perfekt för ett stort antal 12" element på marknaden
  • Förstärkt för extra stabilitet
  • Avstämning: 45 Hz
  • Mått: 918 x 400 x4 45/50 mm
  • Hålmått: 285 mm
  • Vikt: 34 kilo
  • Prisvärt 12tums baselement lång slaglängd
  • 600W RMS / 1200W MAX
  • 2tums talspole
  • 2x4 Ohm impedans
  • 25 mm Xmax
  • Trivs i både portade och slutna lådor
  • Säljs styckvis!
Läs mer Dölj
Kampanj
Paketlösning
Spara
Erbjudandet gäller t.o.m:
Exkl. moms
Antal:
Lägg i kundvagnen
Lägg i kundvagnen
Lagerstatus
Leveranstid 1-4 arbetsdagar
Vi rekommenderar 
Auto-Connect 2 m² dämpmatta på rulle, 2 mm