4-pack DS18 8PRO400MR-4 & Bass Habit SE225.4DF, SPL-paket
SPL-förstärkare med flera ingångar och utgångar för högtalare.
4-pack med extremt högeffektiva från DS18 med steg från Bass Habit - We like it LOUD!
Kampanj
Paketlösning
Beskrivning
DS18 8PRO400MR-4 är 8tums mellanregistret/midbasen för dig som absolut inte skäms. En helt galet hög känslighet på 104 dB 1W/1m säkerställer att denna verkligen hörs, likt DS18:s slogan - we like it LOUD.
  • 8 tum midbas/mellanregister
  • 4 Ohm impedans
  • 200W RMS / 400W MAX
  • 104 dB känslighet
  • 1.5" talspole
  • Extremt effektiv
  • Säljs styckvis!
Bass Habit SPL ELITE 225.4DF är ett kompakt, prisvärt och strömstarkt 4-kanalssteg som även är stabilt i hela 1 Ohm per kanal - vilket är ovanligt för ett 4-kanalssteg! Detta öppnar detta dörrarna för helt nya typer av installationer och de inbyggda filtren som går att dela upp till hela 6.000 Hz gör att du även kan ha diskanter på detta steg, utan att behöva några extra delningsfilter.
  • 4x225W RMS i 1 Ohm
  • Hög- & lågpassfilter upp till 6.000 Hz
  • Stabilt i 1 Ohm per kanal
  • Anslutningar för 35mm² strömkabel
Läs mer Dölj
Kampanj
Paketlösning
Spara
Erbjudandet gäller t.o.m:
Exkl. moms
Antal:
Lägg i kundvagnen
Lägg i kundvagnen
Lagerstatus
Leveranstid 1-4 arbetsdagar
Artnr: SET8PRO400MR4PKT1
Laddare ingår ej Laddare ingår ej
Laddare ingår! Laddare ingår!
  • (0) Recensioner
  • Betyg
    Ditt namn kommer att visas som avsändare.
    OBS. Tryck endast en gång (ditt omdöme sparas).
    Den här produkten har inga recensioner.
60 dagars öppet köp Snabba leveranser Fri Frakt över 2500kr* Fri Support Hämta i butik
  • Specifikationer
  • Slutsteg: ✔️
    Tillverkare: DS18
    Typ: 2 Par
  • Butikslager
    • Karlstad
    • Norrköping
    • Västerås
    • Örebro
    • Göteborg
    • Webblager
    • Jönköping
    • Trollhättan
    • Borlänge
    • Stockholm
  • Om varumärket
  • DS18
  • Du har nyligen tittat på
    Passar min bil
  • Liknande produkter
  • GAS MAD PK1-64 SPL-kit, 6.5 tum
    Passar min bil
    (5)
    4-Pack B2 Audio RAGE6P Midbas 6.5tum
    (5)
    4-pack Rockford fosgate PPS4-6 Punch Pro 6.5tum
  • Du kanske gillar
  • 4-pack försänkta MDF-ringar, 8 tum
    Auto-Connect OFC Kabelkit 20mm²
  • Manualer/Dokument
  • Rekommenderade tillbehör