EDGE EDA200.4-E7
EDGE EDA200.4-E7
EDGE EDA200.4-E7
Kraftfullt slutsteg för ditt SPL-bygge som lämnar hela 4x150W RMS i 4 ohm!
Kampanj
Beskrivning
  • 4x150W RMS @ 4 ohm
  • 2x400W RMS @ 4 ohm bryggat (mono)
  • Klass A/B förstärkare
  • Inbyggda aktiva delningsfilter
  • Högnivåingång med autostart
  • 20 Hz - 20.000 Hz frekvensomfång
Läs mer Dölj
EDGE EDA200.4-E7
Kampanj
Spara
Lagerstatus
Artnr: 405EDA2004E7
Laddare ingår ej Laddare ingår ej
Laddare ingår! Laddare ingår!
  • (5) Recensioner
  • Betyg
    Ditt namn kommer att visas som avsändare.
    OBS. Tryck endast en gång (ditt omdöme sparas).
    Albert 2023-07-13
    Felix 2022-09-18
    Bra tryck! Men lite rädd för överhettning då den blir väldigt varm.
60 dagars öppet köp Snabba leveranser Fri Frakt över 2500kr* Fri Support Hämta i butik
  • Specifikationer
    • Lågnivåingång: Ja
      Tillverkare: EDGE
      Modell: EDA200.4-E7
      Typ: Klass A/B
      Effekt (MAX): 1600W W
      Effekt (RMS): 2x400W @ 4 ohm bryggat W, 4x150W @ 4 ohm W, 4x200W @ 2 ohm W
      Frekvensomfång: 20 Hz - 20.000 Hz